Nuty: Nuty

Ruch Muzyczny nr 5/2021 - dwutygodnik muzyczny - wydanie papierowe

10 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Polskie czasopismo muzyczne poświęcone muzyce poważnej wszystkich epok Spis treści: AKTUALNOŚCI STREFA RUCHUMuzyka bez granic – z Michałem Mendykiem rozmawia Monika PilchFollow the Follower – Marta KoniecznaFreaki, które lubią dziwne dźwięki – z Anną Sową rozmawia Jakub Strużyński RELACJEKlikniemy z posad bryłę świata – Piotr TkaczO polifonii jawnej i utajonej – Michał KlubińskiCiało muzyczne – Łucja SiedlikO brawa i ciszę – Dominika MicałJesteśmy częścią tańczącego świata – Katarzyna Gardzina WYDAWNICTWAScrutona grzechy główne – Anna ChęćkaManifest antyromantyka? – Róża ŚwiatczyńskaW staroruskiej cerkwi – Witold PaprockiPrzepływy i pulsacje – Piotr TkaczNie taki diabeł straszny – Jacek HawrylukDo zobaczenia. I powodzenia! – Izabela SmelczyńskaNowe rozdanie – Piotr MatwiejczukWszystko może się powtórzyć – Adam Suprynowicz ROZMOWANie zważam na mody, skupiam się na muzyce – z Martą Gardolińską rozmawia Leszek Bernat Tytuł: Ruch Muzyczny nr 5/2021 - dwutygodnik muzyczny - wydanie papieroweWydawnictwo: PWMJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Jeremi UBG 00 2021 910 pokrowiec na ukulele sopranowe
PRS 2021 SE 277 Charcoal Burst - barytonowa gitara elektryczna
Ernie Ball 2021 Paradigm Regular Slinky struny do gitary elektrycznej 10-46
Eurolite LED MFX-5 Beam Effect ruchoma belka LED Beam / EFX
SZKOŁY NARODOWE

SZKOŁY NARODOWE

Szkoły narodowe to ruch muzyczny, który powstał w drugiej połowie XIX wieku jako odpowiedź na nacisk romantyzmu germańskiego oraz opery włoskiej. Nurt ten miał na celu podkreślać oraz promować wartości oraz piękno poszczególnych narodów...

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Instrument muzyczny jest przyrządem do wytwarzania muzyki. Na wysokość dźwięku i jego barwę wpływają właściwości fizyczne wibratora, za pomocą którego wytwarzany jest dźwięk w instrumencie muzycznym. Wibrator jest głównym elementem instrumentu muzycznego, dzięki któremu w najprostszy sposób jesteśmy

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl