Nuty: nauka gry na perkusji

Rowan J. Parker: Rockstar Drum Course (+ mp3 online) - poziom 1 - szkoła gry na perkusję

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi kontynuację książki ˝Rockstar Drum Course - kurs podstawowy będącą efektywnym podręcznikiem do nauki gry na zestawie perkusyjnym. Ta książka obejmuje ponad 12 ekscytujących piosenek do nauki, pełne podkłady dla wszystkich utworów, aspekty techniczne oraz dodatkowe informacje dotyczące rudymentów, czytania a vista złożonych rytmów, tworzenia grooves, fills (wypełnień) i nie tylko. Możesz przerabiać tę książkę z nauczycielem lub samodzielnie, ponieważ poprowadzi Cię ona krok po kroku, ułatwiając naukę. Kurs jest zaprojektowany tak, aby uczyć, bawić i rozwijać. Wyznacza nowy punkt odniesienia w nauczaniu muzyki. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do publikacji dołączone są specjalne kody QR umożliwiające dostęp do materiałów muzycznych zamieszczonych w serwisie youtube.pl. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się przy tytule dowolnego utworu. Kod przekieruje cię bezpośrednio do pliku audio lub video. Dzięki temu usłyszysz a czasem zobaczysz pełne wykonanie każdej piosenki z tej książki. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Rockstar Drum Course - poziom IAutor: Rowan J. ParkerStopień trudności: dla początkującychInstrument: perkusjaWydawnictwo: AbsonicFormat: 56 stron, A4, miękka oprawa, w komplecie mp3 onlineJęzyk wydania: polskiISBN: 9788367542227 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rowan J. Parker ″Rockstar guitar course″ kurs podstawowy ksika
AN Rowan J. Parker Rockstar Drum Course, szoka gry na perkusji
AN Rowan J. Parker ″Rockstar bass course″ kurs podstawiowy ksika
Parker PDF 40 B gitara elektryczna black
Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl