Nuty: nauka gry na basie

Rowan J. Parker: Rockstar Bass Course (+ mp3 online) - poziom 2 - szkoła gry na gitarze basowej

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Poziom 2 Rockstar Bass Course jest uzupełnieniem kursu na poziom 1 i zawiera kontynuację zagadnień niezbędnych w nauce gry na gitarze basowej. Dzięki tej niezwykłej publikacji zdobędziesz 12 nowych, wspaniałych piosenek do nauki. Poznasz skale, pasaże, interwały a także nauczysz się nowych pozycji i jam session. Książka rozwinie twoją kreatywność, która jest podstawą do komponowania i improwizacji. Do publikacji dołączone są specjalne kody QR umożliwiające dostęp do materiałów muzycznych zamieszczonych w serwisie youtube.pl. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się przy tytule dowolnego utworu. Kod przekieruje cię bezpośrednio do Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Rockstar Bass Course - poziom IIAutor: Rowan J. ParkerStopień trudności: dla początkującychInstrument: perkusjaWydawnictwo: AbsonicFormat: 68 stron, A4, miękka oprawa, w komplecie mp3 onlineJęzyk wydania: polskiISBN: 9788367542517 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rowan J. Parker ″Rockstar guitar course″ kurs podstawowy ksika
AN Rowan J. Parker Rockstar Drum Course, szoka gry na perkusji
AN Rowan J. Parker ″Rockstar bass course″ kurs podstawiowy ksika
Parker PDF 40 B gitara elektryczna black
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl