Nuty: nauka gry na basie

Rowan J. Parker: Rockstar Bass Course (+ mp3 online) - poziom 1 - szkoła gry na gitarze basowej

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Poziom 1 Rockstar Bass Course jest uzupełnieniem kursu podstawowego i zawiera kolejne zagadnienia niezbędne w nauce gry na gitarze basowej. Dzięki tej niezwykłej publikacji zdobędziesz 12 nowych, wspaniałych piosenek do nauki. Poznasz skale, pasaże, interwały a także nauczysz się czytać nuty w kluczu basowym. Książka rozwinie twoją kreatywność, która jest podstawą do komponowania i improwizacji. Do publikacji dołączone są specjalne kody QR umożliwiające dostęp do materiałów muzycznych zamieszczonych w serwisie youtube.pl. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się przy tytule dowolnego utworu. Kod przekieruje cię bezpośrednio do pliku audio lub video. Dzięki temu usłyszysz a czasem zobaczysz pełne wykonanie każdej piosenki z tej książki. Tytuł: Rockstar Bass Course - poziom IAutor: Rowan J. ParkerStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara basowaNotacja muzyczna: akordy, diagramy akordówWydawnictwo: AbsonicFormat: 68 strony, A4, miękka oprawa, mp3 onlineJęzyk wydania: polskiISBN: 9788367542173 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rowan J. Parker ″Rockstar guitar course″ kurs podstawowy ksika
AN Rowan J. Parker Rockstar Drum Course, szoka gry na perkusji
AN Rowan J. Parker ″Rockstar bass course″ kurs podstawiowy ksika
Parker PDF 40 B gitara elektryczna black
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl