Nuty: Nuty

Roman Ziemlański: Nutki krasnoludki na gitarę - nuty na gitarę klasyczną

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nutki krasnoludki to propozycja dla najmłodszych gitarzystów. Książka znakomitego polskiego gitarzysty, kompozytora i balladzisty, autora podręcznika "Gitara z nauczycielem i bez",  dostępnego również w naszej księgarni. Pozycja zawiera 34 zróżnicowane utwory, zarówno pod względem trudności jak i stylu. Znajdują się tu między innymi: kolędy, piosenki dziecięce i wiele innych.Spis utworów: AndaluzyjkaAnioł pasterzom mówiłBajka iskierkiBalladaBóg się rodziCicha nocDawna pieśńDzisiaj w BetlejemGdy się Chrystus rodziGramy rumbęIdę do szkołyJedzie pociągJest przyjemnieJezus malusieńkiLaurka dla mamyLiczę do trzechLulajże JezuniuMało nasMamo!Tato! Gram pierwsze tangoMy jesteśmy krasnoludkiOjciec WirgiliuszOpowiadaniePatrzę w nieboPierwsze barrePodróż do HiszpaniiRozmowa dźwięków z progamiSpacerStary niedźwiedźUtwór królewskiej kapeliWalcWalczykWlazł kotekWśród nocnej ciszyZabawa w berka   Tytuł: Nutki krasnoludki Autor: Roman ZiemlańskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 40 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski/angielskiISBN: 9788362030729 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Nutki krasnoludki″ ksika
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl