Nuty: Nuty

Rewolucja rocka. Semiotyczne wymiary elektrycznej ekstazy - Marcin Rychlewski

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Rewolucja rocka. Semiotyczne wymiary elektrycznej ekstazy' to bardzo cenna monografia, napisana w sposób pomysłowy i jednocześnie fascynująca lektura dla wszystkich. Książka traktuje zjawisko rocka całościowo- holistycznie, mówi o wpływie rocka na główne nurty kultury XX wieku.    Tytuł: Rewolucja rocka. Semiotyczne wymiary elektrycznej ekstazy.Autor: Marcin RychlewskiStopień trudności: dla wszystkichInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: OficynkaFormat: 248 str., 125x195 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362465194 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha THR 10 V2 wzmacniacz gitarowy
Yamaha THR 5 wzmacniacz gitarowy
ZooM Q3 HD cyfrowy rejestrator audio / video
DR LHR-9 Hi-Beam struny do gitary elektrycznej 9-46
„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Stabat Mater Dolorosa, czyli czym inspirują się artyści

Stabat Mater Dolorosa, czyli czym inspirują się artyści

Tematyka religijna od wieków stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla kolejnych twórców parających się rozmaitymi dziedzinami sztuki. Artyści podejmowali próby odzwierciedlenia religijnej ekstazy, pasyjnego cierpienia czy po prostu żarliwej modlitwy.

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl