Nuty: Nuty

Portret Wojciecha Kilara - Takie piękne życie - Barbara Gruszka-Zych, Wojciech Kilar

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Portret Wojciecha Kilara - Takie piękne życie' autorstwa Barbary Gruszki-Zych - dziennikarki, która przeprowadziła z kompozytorem najwięcej wywiadów prasowych, ale również osoby, która za życia żony Wojciecha Klara wielokrotnie odwiedzała ich dom. Znajomość domu, inspiracji i motywów działania kompozytora pozwoliła stworzyć najbardziej osobisty portret słynnego kompozytora po jego śmierci. To mocna, poruszająca literatura faktu.   Tytuł: Portret Wojciecha Kilara - Takie piękne życieAutor: Barbara Gruszka-Zych, Wojciech KilarStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Niecałe Format: 272 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364453182 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
PWM Mynarski Wojciech, Sent Janusz - Piosenki na gos z fortepianem (+ funkcje harmoniczne)
AN Wojakowski Wojciech ″Tradycyjne koldy na gos i gitar″
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl