Nuty: Nuty

Pop Favorites for Clarinet: 10 Fun Hits (+ audio online) - łatwe nuty na klarnet

64 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na klarnet 10 wybranych popularnych hitów w łatwym opracowaniu, odpowiednim poziomem trudności dla osób rozpoczynających dopiero naukę gry na klarnecie. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Achy Breaky Heart (Don't Tell My Heart) I'm A Believer Imagine Jailhouse Rock La Bamba Louie, Louie Ob-La-Di, Ob-La-Da Splish Splash Stand By Me Yellow Submarine Tytuł: Pop Favorites for Clarinet: 10 Fun Hits Autor: Różni Stopień trudności: dla początkujących Instrument: klarnetSeria: Easy Instrumental Play-Along Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 12 str, 229x305mm, miękka oprawa, kod audio online Język wydania: angielski ISBN: 9781495092640 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Artesia FUN-1 Pink - pianino cyfrowe dla dzieci
Artesia FUN-1 White - pianino cyfrowe dla dzieci
PWM Rni - International accordion favorites
American DJ Fun Factor LED DMX efekt wietlny LED
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl