Nuty: nuty na fortepian

Piosenki biesiadne na fortepian lub keyboard cz. 3 - Stanisław Wiśniewski - zawiera Głęboka studzienka

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera popularne piosenki biesiadne opracowane na fortepian lub keyboard, nuty dla średnio-zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Aniu, Aniu    Bardzo cię kocham    Chciało się Zosi jagódek    Czerwony pas    Dwanaście aniołków    Głęboka studzienka    Jadwiga i rydze    Od krzaczka do krzaczka    Dziewczyno, dziewczyno    Bal na Gnojnej    Pije Kuba do Jakuba    Góralu, czy ci nie żal    Na dworze ciemno    Hej, od Krakowa jadę    Świeć miesiączku    Siekiera, motyka    Mały, biały domek    Jabłonie    Mazury    Jak długo w sercach naszych    Na dancingu    Upływa szybko życie    My, Cyganie    Jak to na wojence ładnie    Młoda wdowa    Jezioro    Łączko, łączko    Spodobała mi się    Już księżyc zgasł    Majowa przygoda    Stary niedźwiedź    Mam chusteczkę    Świetezianka    Na zielonej Ukrainie Tytuł: Piosenki biesiadne na fortepian lub keyboard cz. 3 Opracowanie: Stanisław WiśniewskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian/keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: MarcusFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl