Nuty: nuty na pianino rozrywka

Piano Play-Along Volume 126: Bruno Mars - nuty na fortepian, melodia i akordy gitarowe (+ audio online)

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "Piano Play-Along" to wspaniała kolekcja 8 najpopularniejszych utworów Bruno Marsa w opracowaniu na fortepian, gitarę i głos.Wszystkie utwory w zapisie nutowym wraz z akordami z diagramami, linią melodyczną oraz pełnym tekstem opracowanie dla średnio-zaawansowanych muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule  Spis utworów:     Count On Me    Grenade    It Will Rain (from the Summit Entertainment film THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN - PART 1)    Just The Way You Are    Locked Out Of Heaven    Marry You    Treasure    When I Was Your Man   Tytuł: Piano Play-Along Volume 126: Bruno Mars Autor: Bruno MarsStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, gitara, głosSeria: Piano Play-Along Notacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, akordy z diagramamiWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 56 str., A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781480360617 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl