Nuty: Nuty

Pianino klawiatura mata edukacyjna - nauka nut i ich położenia

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Dzięki tej wielkiej macie edukacyjnej w kształcie pianina, nauka nut i ich położenia staje się prosta i przejrzysta dla każdego dziecka. Na macie wydrukowane są nazwy dźwięków odpowiadające danym klawiszom. Zakres dźwięków zaczyna się od oktawy wielkiej a kończy na dźwięku e3 w oktawie trzykreślnej. Pod nimi znajduje się miejsce na dołączone w zestawie laminowane karty z dźwiękiem zapisanym w notacji muzycznej. Karty z dźwiękami zapisane są w kluczu basowym i wiolinowym. Zadaniem dziecka jest odczytanie nuty na karcie i dopasowanie jej do danego klawisza na macie.Dźwięki od g do e1 posiadają zapis nutowy w kluczu wiolinowym oraz basowym z uwagi na wymienne wykorzystywanie. Dziecko może w prosty sposób przyswoić te dźwięki, które często bywają problemem, gdyż są dźwiękami przejściowymi między dwoma kluczami. Mata edukacyjna daje wiele możliwości rozwojowych i edukacyjnych. Zapewnia nieograniczoną ilość pomysłów na jej zastosowanie oraz daje uczniom szansę do nauki przez zabawę co znacznie zwiększa efektywność zapamiętywania. Mata stanowi znakomitą pomoc dydaktyczną w szkołach jak i w domu. Może być wykorzystywana z pomocą prawdziwego instrumentu. W zestawie z matą: 20 kart z nutami w kluczu wiolinowym, 17 kart z nutami w kluczu basowym. Produkt: Pianino mata edukacyjna Producent: Colorado Wymiary: 220 cm x 50 cmPrzeznaczenie: dla dzieci powyżej 3 lat zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wojakowski Wojciech ″Gitara - nauka gry od podstaw″
Sibelius 7 EDU program do edycji nut, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Photo EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Audio EDU program do edycji nut + program AudioScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Franz Joseph Haydn

Franz Joseph Haydn

Obok Beethovena i Mozarta wielki przedstawiciel klasycyzmu wiedeńskiego. Uważany za ojca symfonii, sonaty i kwartetu smyczkowego i chociaż nie był ich twórcą przyczynił się do rozkwiu tych form muzycznych, które niemalże nienaruszone przetrwały do początku XX wieku.

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl