Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Paul Harris: Rainbow (+ audio online) - 7 miniatur - łatwe nuty na fortepian

46 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Rainbow to kolekcja 7 miniatur fortepianowych inspirowanych kolorami tęczy, stworzona przez pedagoga i kompozytora Paula Harrisa. Każdy utwór nawiązuje charakterem do jednego z kolorów tęczy. Te wyjątkowe utwory idealnie nadają się do nauczania i będą satysfakcjonującym dodatkiem do repertuaru każdego młodego pianisty. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Red Orange Yellow Green Blue Indigo Violet Tytuł: Rainbow (+ audio online)Autor: Paul HarrisStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: Boosey & HawkesFormat: 12 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790060140136 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rybicki Feliks - Zaczynam gra na fortepian, op. 20
AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Tech 21 SH-1 Steve Harris przedwzmacniacz do gitary basowej
Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl