Nuty: nuty na flet

Nikołaj Rimski-Korsakow: Lot trzmiela na flet i fortepian

9 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera kompozycję rosyjskiego kompozytora Mikołaja Rimski-Korsakowa 'Lot trzmiela' w opracowaniu J. Krakowskiej na flet i fortepian.   Tytuł:  Lot trzmiela na flet i fortepianAutor: Nikołaj Rimski-Korsakow, (opracowanie) J. KrakowskaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: flet, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski ISBN: 8372151334 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
GEWA Wycior Flet prosty, flet Garklein
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
Nikołaj Rimski-Korsakow

Nikołaj Rimski-Korsakow

Wybitna postać muzyki rosyjskiej, członek słynnej Potężnej Gromadki, który zarówno jak jej pozostali członkowie starał się tworzyć utwory o charakterze typowo rosyjskim, w których pojawiała się poezja ludowa, dawne opowieści, fantastyczne legendy, słowiańskie rytuały oraz romantyzm Wschodu.

flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl