Nuty: nuty na gitarę

Muzyczny atlas zwierząt - Janusz Sochacki - nuty na gitarę klasyczną

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Muzyczny atlas zwierząt'  Janusza Sochackiego to zbiór 27 utworów, które wprowadzają młodego gitarzystę w świat muzyki współczesnej. Zabawne i ciekawe utwory, bogate w kapryśne i zaskakujące brzmienia oraz nietypowe techniki gry, powodują, że zbiorek ten zyskuje na atrakcyjności.Dodatkowym atutem książki są audiowizualne nagrania wszystkich utworów, które można uzyskać skanując zamieszczony przy każdym utworze kod QR.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: SowaLemurDziobakKangurAligatorDzikDżdżownicaPstrągNietoperzRakKomarŻółwPająkLeniwiecWielorybKońSalamandraOśmiornicaMrówkojadMotyl MuchaKrecikLamaŻabkaKoziołek   Tytuł: Muzyczny atlas zwierzątAutor: Janusz SochackiStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychInstrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ModranFormat: 28 str. BA4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: EM036 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Atlas Hyper 1.5 kabel głośnikowy (para) 2 x 2m, złącza Atlas
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. II
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Małgorzata Kołcz

Małgorzata Kołcz

Studiowała grę na kontrabasie w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz filologię klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako kontrabasistka współpracuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami, takimi jak: Warsaw Camerata, Europejska Orkiestra Festiwalowa „Probaltica”...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl