Nuty: nuty na gitarę

Cztery suity na gitarę klasyczną - Zygmunt Noskowski, Janusz Sochacki

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zeszyt zawiera transkrypcje 20 wybranych piosenek ze "Śpiewnika dla dzieci" Z. Noskowskiego i M. Konopnickiej w opracowaniu J. Sochackiego na gitarę klasyczną. Śpiewnik dla dzieci Noskowskiego i Konopnickiej dostępny jest >>> tutajSpis utworów:ZIMAKolędnicyZła zimaSannaŚlizgawkaGwiazdkaWIOSNAWielkanocŻuczekKukułeczkaWierzbaBocianLATOOgródekTęczaPoranekPszczółkiCichy wieczórJESIEŃDeszczykSkowronekJesieniąDobranocDożynki Tytuł: Cztery SuityAutor: Zygmunt Noskowski, opracowanie Janusz SochackiStopień trudności: dla średniozaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ModranFormat: 24 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: - zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl