Nuty: Nuty

Misterium pasyjne na głosy solowe i chór mieszany z towarzyszeniem organów - Stanisław Głowacki

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja zawiera pierwsze wydanie pełnej partytury  "Misterium Pasyjnego" na chór mieszany, solowe głosy wokalne i organy.  Misterium opisuje mękę Pańską według ewangelii św. Mateusza, teksty nowych pieśni napisali: Irena Łowińska, Jerzy Lech, a autorem muzyki jest Stanisław Głowacki.Spis utworów: Pójdziemy z Tobą, Panie (1) - introdukcjaWstęp do Męki Pańskiej (2)Ewangelista: opis męki Pańskiej według MateuszaI nastał ten wieczórOgrodzie OliwnyDuet: ŚwiadkowieWinien jest śmierciProrokuj namPrawdziwie i tyś jest z nichBądź mi litościwCóż nam z tegoNie godzi się kłaść...BarabaszaNiech będzie ukrzyżowanyNiech będzie ukrzyżowanyKrew Jego na nasLudu, mój luduBądź pozdrowionyO dobry PanieNie ma istnieniaHej, ty co burzyszInnych ocaliłEliasza wzywaZaniechaj patrzmyJezu Chryste Panie miłyGdy Jezus Chrystus umierałZaiste, ten był Synem BożymZ sercem bólem przepełnionymBoże cierpiący   Tytuł: Misterium pasyjne na głosy solowe i chór mieszany Autor: Stanisław GłowackiStopień trudności: Instrument: głos Notacja muzyczna: zapis nutowy, tekstWydawnictwo: HejnałFormat: 92 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8387554308 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Marek Ulaski ″Pieni pasyjne na gitar solo″ ksika + CD, ed. Mirosaw Drodowski
PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
Savarez (642156) Corelli struna do kontrabasu (solowe) - Fis (4/4 i 3/4) redni - 364M
Savarez (642145) Corelli struny do kontrabasu (solowe) - Set (4/4 i 3/4) extra mocne - 390TX
Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl