Nuty: nuty na gitarę

Mirosław Drożdżowski: Melodie ludowe na fortepian Witolda Lutosławskiego w opracowaniu na gitarę klasyczną (+ płyta CD)

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja należy do cyklu polskich melodii ludowych, które melodycznie nie zostały zmienione. Lutosławski skupił się głównie na harmonii, akompaniamencie oraz dopracowaniu wstępów i zakończeń utworów. Mirosław Drożdżowski udostępnił klasyczne melodie ludowe dla szerokiego grona gitarzystów, szczególnie najmłodszych. Do książki dołączona jest płyta CD, na której zawarte zostały utwory ze zbioru w wykonaniu Marka Ulańskiego.   Tytuł: Melodie ludowe na fortepian w opracowaniu na gitarę klasycznąAutor: Mirosław DrożdżowskiStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 20 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362030507 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
PWM ABBA - Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Cohen Leonard - Anthology (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Sinfonia Varsovia i Mykietyn: związek nierozerwalny

Sinfonia Varsovia i Mykietyn: związek nierozerwalny

29 marca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbył się koncert pod batutą Bassema Akiki w ramach cyklu „Oddźwięki. Nowa muzyka polska”.

Bartosz Koziak

Bartosz Koziak

Bartosz Koziak jest zwycięzcą III Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Witolda Lutosławskiego w 2001 r. w Warszawie, zdobywcą II-ich nagród na konkursach w Tongyeong „Isang Yun in Memoriam” (Korea) i Kijowie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl