Nuty: Nuty

Gitary - ilustrowany katalog marek i modeli gitar - Terry Burrows

69 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Encyklopedia gitary - świetnie wydana i doskonale opracowana. To ilustrowany katalog gitar od akustycznych modeli z początku XIX wieku po współczesne modele. W książce znajdziesz historię ponad 200 marek i modeli gitar, od „Frying Pan” Rickenbackera z lat 30. XX wieku przez Fendera Stratocastera po najbardziej zaawansowane technologicznie modele. Znajdziesz tu mnóstwo szczegółów od typu korpusu po menzury, liczne ilustracje gitar oraz fotografie artystów, którzy na nich grali, a także plakaty z drzewami genealogicznymi pięciu głównych gitarowych dynastii: Fendera, Gibsona, Gretscha, Martina i Rickenbackera.Ale to nie wszystko, co proponuje książka! dowiesz się z niej również kto był wirtuozem poszczególnych modeli i odnajdziesz brzmmienia poszczególnych gitar na wskazanych płytach!Aby ułatwić poruszanie się po książce oraz pomóc w wyszukaniu poszczególnych informacji na początku książki umieszczono tematyczny spis treści oraz indeks.To wspaniała pozycja dla entuzjastów gitary i muzyki gitarowej! Idealny pomysł na prezent!   Tytuł: Gitary - ilustrowany katalog marek i modeli gitarAutor: Terry BurrowsWydawnictwo: PublicatFormat: 256 str., 242x182mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788324520640 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

MEC przecznik 3pozycyjny dla modeli ES
Fantek A-304 adapter od T-100 do T-106
Roland RP 201 RW pianino cyfrowe palisander
Roland RP 201 SB pianino cyfrowe czarny mat
Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl