Nuty: nuty na gitarę

Mirosław Drożdżowski: Łatwe utwory na gitarę nie tylko dla dzieci cz. 2 (+ płyta CD) - nuty na gitarę klasyczną

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Druga część zbioru z nutami do 35 utworów opracowanych na gitarę dla osób w pierwszych latach nauki, dołączona płyta CD. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: AriaBiały bluesCha-ChaCha-Cha na niepogodęCharlestona IICzas na countryChicago boogieDaleka AntarktydaDaltonsbluesDesperadoDixielandDo miłego zobaczeniaGalopem przez prerięHiszpańskie tangoKocie boogieLegendaMazurekMój walcNa autostradzieOberekOchota na foxtrotaOh, Yeah!Opowieść o TitanicuOptymistycznyRockandrollowiecSamba na dobrą pogodęSamba na zamówienieSpacerowySwingowy songŚcigane boogieTaniec złotych liściWakacje wrócą znówWalc czerwonych makówWalc znad rzeki OrinokoZ szantą przez świat   Tytuł: Łatwe utwory na gitarę nie tylko dla dzieci cz. 2Autor: Mirosław DrożdżowskiStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitaraWydawnictwo: AbsonicFormat: 42 str, A4, miękka okładka, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
AN Drodowski Mirosaw ″atwe utwory na gitar nie tylko dla dzieci″ cz1 ksika
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl