Nuty: nuty na gitarę

Mirosław Drożdżowski: Łatwe utwory na gitarę nie tylko dla dzieci cz. 2 (+ płyta CD) - nuty na gitarę klasyczną

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Druga część zbioru z nutami do 35 utworów opracowanych na gitarę dla osób w pierwszych latach nauki, dołączona płyta CD. Spis utworów: AriaBiały bluesCha-ChaCha-Cha na niepogodęCharlestona IICzas na countryChicago boogieDaleka AntarktydaDaltonsbluesDesperadoDixielandDo miłego zobaczeniaGalopem przez prerięHiszpańskie tangoKocie boogieLegendaMazurekMój walcNa autostradzieOberekOchota na foxtrotaOh, Yeah!Opowieść o TitanicuOptymistycznyRockandrollowiecSamba na dobrą pogodęSamba na zamówienieSpacerowySwingowy songŚcigane boogieTaniec złotych liściWakacje wrócą znówWalc czerwonych makówWalc znad rzeki OrinokoZ szantą przez świat   Tytuł: Łatwe utwory na gitarę nie tylko dla dzieci cz. 2Autor: Mirosław DrożdżowskiStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitaraWydawnictwo: AbsonicFormat: 42 str, A4, miękka okładka, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″atwe utwory na gitar nie tylko dla dzieci″ cz1 ksika
AN Drodowski Mirosaw ″atwe utwory na gitar nie tylko dla dzieci″ cz2 ksika
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl