Nuty: nuty na gitarę

Mirosław Drożdżowski: Akordowe brzmienia gitary klasycznej (+ płyta CD) - nuty na gitarę

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to nuty na gitarę klasyczną do 12 kompozycji w różnych klimatach. W swojej książce autor Mirosław Drożdżowski wykorzystuje techniki zaczerpnięte z gitary akustycznej, fingerstyle'u, flamenco oraz efekty perkusyjne. Utwory ukazują nowe oblicze gitary klasycznej. Polecamy gitarzystom lubiącym wyzwania i poszukującym nowych brzmień gitary klasycznej. Na dołączonej płycie CD znajdują się nagrania piosenek.Spis utworów: Blues to jaNa raz i na trzyZe szczytu górySłoneczny dzieńTajemniczy gośćNeony Las VegasPołudniowy zgiełkPiękny jest ten światNowy dzieńUlica marzeńOkularnikTango o świcie Tytuł: Akordowe brzmienia gitary klasycznej DrożdżowskiAutor: Mirosław DrożdżowskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: AbsonicFormat: 36 stron A4, miękka oprawa, w komplecie z płytą CD, Język wydania: polskiISBN: 9788362030644 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″Akordowe brzmienia gitary klasycznej″ ksika
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

Gitara jest instrumentem muzycznym z grupy strunowych szarpanych. Klasyczna, zbudowana jest z pudła rezonansowego, gryfu, podstrunnicy i 4 progów na niej. Przeważnie ma sześć strun, lecz można spotkać również gitary z czterema, pięcioma, siedmioma, ośmioma, dziesięcioma a nawet dwunastoma strunami.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl