Nuty: Nuty

Michał Malec: I Heard You Singing na sopran solo i chór mieszany a capella

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Utwór I Heard You Singing, napisany został do słów wiersza brytyjskiego XX-wiecznego poety Harry’ego Rodneya Bennetta. Opowiada o miłości i oczekiwaniu na ukochaną osobę. Muzycznie przedstawia ją głos solowy przeciwstawiony chórowi. Muzyka w subtelny sposób odzwierciedla tekst, ilustrując wschód słońca i szmer strumienia, ale również nadchodzącą śmierć. Kompozycja została zamówiona przez Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu dlaPolskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. Utwór po raz pierwszy wykonano w 2018 roku w Sandomierzu. Nuty na chór mieszany a capella, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: I Heard You Singing na sopran solo i chór mieszany a capellaAutor: Michał MalecInstrument: sopran solo, chór mieszany a capellaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: CoroWydawnictwo: PWM/Narodowe Forum MuzykiFormat: 32 stron, A4 stojący (210x297 mm), oprawa miękkaISBN: 9790274031275 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gewa 700190 flet prosty C sopran, barokowy (torba + wycior)
Seymour Duncan PED CATALINA CHOR chorus efekt gitarowy
RockBag Marching Band Line - Chor Lyra Bag
Dunlop Jimi Hendrix Are You Experienced zestaw kostek gitarowych 12 sztuk
Duet: Marcin Świątkiewicz i Martyna Pastuszka

Duet: Marcin Świątkiewicz i Martyna Pastuszka

Występują razem od 2005 roku w różnych konfiguracjach - w duecie, w składach kameralnych, w orkiestrach (Arte dei Suonatori, Capella Cracoviensis, Parnassos, Alta Capella). Często spotykają się żeby popracować nad repertuarem nawet jeśli nie planują wspólnych występów. Ich najnowszy wspólny projekt

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

W ciepły sierpniowy sobotni wieczór w Sali koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zgromadzili się melomani nie tylko z Polski, ale także ze świata. Wszyscy od dawna wyczekiwali występu swoich ulubionych gwiazd z największych scen operowych – Aleksandry Kurzak oraz Roberto Alagna, więc wiel

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl