Nuty: nuty na klarnet

Michael Rose: A Miscellany for Clarinet 2 - trudniejsze utwory na klarnet i fortepian

57 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Michael Rose - współczesny trębacz i kompozytor. Publikacja jest zachwycającą kolekcją jego utworów, która zapewni nieocenione dodatkowe materiały dydaktyczne dla młodych muzyków. Książka zawiera utwory biorące udział w egzaminach ABRSM. Nuty na klarnet i fortepian, dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Invention [Michael Rose] Arabesque [Michael Rose] Burleska [Michael Rose] Hornpipe (clarinet) [Michael Rose] Mini-rag [Michael Rose] Shanty [Michael Rose] Bagatelle (clarinet) [Michael Rose] Song and Dance [Michael Rose] Caprice (clarinet) [Michael Rose] Jig (clarinet) [Michael Rose] Humoreske [Michael Rose] Tytuł: A Miscellany for Clarinet 2Autor: Michael RoseStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: klarnet, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ABRSMFormat: 24 strony, A4, oprawa miękka Język wydania: angielskiISBN: 9781854725035 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Jackson Michael - 1958-2009 (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Buble Michael - To Be Loved (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Gershwin George - Playalong for clarinet (utwory na klarnet + CD)
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl