Nuty: Nuty

Marcin Łukasz Mazur: Vademecum dyrygenta chóru

48 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Vademecum dyrygenta chóru' Marcina Łukasza Mazur to podręcznik skierowany do osób prowadzących chóry lub zespoły wokalne oraz do uczących się w tym kierunku. Jest to swoistego rodzaju informator i przewodnik, który pozwala czytelnikom wybrać najciekawszą spośród licznych publikacji dotyczących dyrygentury chóralnej. Autor przez około 4 lata zapoznał się z około 250 publikacjami z całego świata i na podstawie swych doświadczeń stworzył obszerną listę książek, która daje czytelnikowi obraz bogactwa literatury fachowej oraz wskazówki, jakich publikacji powinien szukać. Spis treści: PodziękowaniaWstępMetodyczne piśmiennictwo chóralne - treści typowe i nietypoweLiteratura polskojęzycznaLiteratura anglojęzycznaLiteratura niemieckojęzycznaLiteratura w językach romańskichLiteratura w innych językach słowiańskichElementy ideologiczne w literaturze chórmistrzowskiejZestawienie piśmiennictwa Tytuł: Vademecum dyrygenta chóru Autor: Marcin Łukasz MazurStopień trudności: Instrument:  Notacja muzyczna: Wydawnictwo: TriangielFormat: 100 str., 167x235mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

K&M 12333-000-55 blat statywu dla dyrygenta
K&M 11993-000-00 nki do podium dyrygenta 50 x 382 mm
K&M 11990-000-00 podium dyrygenta
K&M 11994-000-00 schody do podium dyrygenta
Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

ADRIAN ŁUKASZ WITASZCZYK

ADRIAN ŁUKASZ WITASZCZYK

Zachęcam do zapoznania się z sylwetką młodego kompozytora Adriana Witaszczyka. Adrian tworzy muzykę filmową oraz teatralną. Jego debiutem było skomponowanie muzyki do spektaklu "Królowa Śniegu" według baśni H. Ch. Andersena.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl