Nuty: kolędy na chór

100 kolęd na 2 i 3 głosy równe - Marcin Łukasz Mazur

52 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór zawiera znane kolędy i pieśni, ale także kolędy regionalne, pastorałki o humorystycznych tekstach oraz utwory z początku XX wieku. 100 kolęd opracowanych zostało na dwa głosy równe, natomiast 30 kolęd na trzy głosy równe.Publikacja przeznaczona jest dla chórów podstawowych szkół ogólnokształcących i muzycznych oraz dla szkół muzycznych I stopnia. Spis wybranych utworów zawartych w publikacji: (pozostałe tytuły zawarte na skanach)Opracowania dwugłosoweAch ubogi żłobieBóg się rodziDziecina małaDzisiaj w BetlejemJakaż to gwiazdaJezus malusieńkiMizerna cichaNarodził się Jezus ChrystusNowy rok bieżyO gwiazdo betlejemskaZ nieba wysokiegoOpracowania trzygłosoweA wczora z wieczoraGdy śliczna PannaHej w dzień narodzeniaZ narodzenia Pana Tytuł: 100 kolęd na 2 i 3 głosy równe Autor: Marcin Łukasz Mazur, Włodzimierz Sołtysik Seria: - Instrument: chór Stopień trudności: - Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Triangiel Format: 200 str, miękka oprawa Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Fender Acoustasonic 100 wzmacniacz gitarowy 100 W
LD Systems WS 100 MH1 mikrofon bezprzewodowy nagowny do zestaww WS 100 Series, WS 1000 Series, WS 1616 Series i WS ECO Series
Casio CTK-7000 instrument klawiszowy
Fender Mustang III wzmacniacz gitarowy 100 Watt, 1x12″ Celestion G12T-100
Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

ADRIAN ŁUKASZ WITASZCZYK

ADRIAN ŁUKASZ WITASZCZYK

Zachęcam do zapoznania się z sylwetką młodego kompozytora Adriana Witaszczyka. Adrian tworzy muzykę filmową oraz teatralną. Jego debiutem było skomponowanie muzyki do spektaklu "Królowa Śniegu" według baśni H. Ch. Andersena.

Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl