Nuty: Nuty

Maciej Małecki: Czymże jest młodość bez miłości? - nuty na chór mieszany a cappella - partytura studyjna

16 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pieśń "Czymże jest młodość bez miłości?..." została napisana na zamówienie Ministerstwa Edukacji Narodowej w 1997 roku. Jest to pierwsza pieśń z cyklu Pieśni miłosne do słów Kazimierza Przerwy-Tetmajera. Prawykonanie miało miejsce w Katowicach na VIII Śląskich Dniach Muzyki Współczesnej w 1998r. Śpiewał Zespół Śpiewaków Camerata Silesia pod dyrekcją Anny Szostak. Publikacja zawiera opracowanie tej pieśni na chór mieszany a capella dla średnio zaawansowanych muzyków. Wydanie w formie partytury studyjnej.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Partytura studyjna nie upoważnia do kopiowania i sporządzania głosów wykonawczych. Tytuł: Czymże jest młodość bez miłości?...Autor: Maciej MałeckiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: chór mieszany a capellaNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura studyjnaWydawnictwo: PWMSeria: CoroFormat: 12 stron, A4 stojący (210x297 mm), oprawa miękkaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274000554 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Biernacki Maciej ″Twoja Pierwsza Solwka″ ksika + CD
RockBag Marching Band Line - Chor Lyra Bag
Seymour Duncan PED CATALINA CHOR chorus efekt gitarowy
Lexicon MX 400 XL procesor efektw
Penderecki - a cappella w Berlinie!

Penderecki - a cappella w Berlinie!

W ramach Polskiej Prezydencji 2011 Polski Chór Kameralny 3 grudnia 2011 wystąpił w przestrzeni RADIALSYSTEM V w Berlinie.

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

Katowice. NOSPR. Rejs po morzu miłości. Muzyka filmowa.

Katowice. NOSPR. Rejs po morzu miłości. Muzyka filmowa.

W niedzielny wieczór pod właściwymi sterami wypłynęła w rejs po morzu miłości Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach pod batutą Bassema Akiki.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl