Nuty: nuty na pianino dla początkujących


Łatwy Strauss II (Johann Strauss syn) - nuty dla poczatkujących na fortepian lub keyboard

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych utworów Johanna Straussa II (syna Johanna Straussa) w prostym opracowaniu nutowym na fortepian, dla początkujących wykonawców. Spis utworów:1. Defilada;2. Annen - polka;3. Aria Adeli "ze śmiechem" z operetki "Zemsta nietoperza";4. Aria Caramella z operetki "Noc w Wenecji";5. Arietta Anniny z operetki "Noc w Wenecji";6. Aria Sandora z operetki "Baron cygański";7. Bajadera - polka;8. Galop z operetki "Książe Matuzalem";9. Czardasz z operetki "Baron cygański";10. Gazetki poranne - walc wiedeński;11. Grom i błyskawica - polka;12. Kadryl z operetki "Tysiąc i jedna noc";13. Marsz z operetki "Księżna Ninetta";14. Marsz nr 1;15. Marsz nr 2;16. Marsz z operetki "Tysiąc i jedna noc";17. Mikołaj - kadryl;18. Melodia nr 1 z operetki "Zemsta nietoperza";19. Melodia nr 1 z operetki "Zemsta nietoperza";20. Nad pięknym, modrym Dunajem - walc wiedeński;21. Opowieści lasku wiedeńskiego - walc wiedeński;22. Na szczęśliwych stopach - polka;23. Odgłosy wiosny - walc wiedeński;24. Polka z operetki "Karnawał w Rzymie";25. Polka - mazurka z operetki "Książe Matuzalem"26. Polka - mazurka z operetki "Zemsta nietoperza";27. Radosne życie - walc wiedeński;28. Róże południa - walc z operetki "Koronkowa chustka królowej";29. Taniec z operetki "Zemsta nietoperza";30. Trisch - Tratsch - polka;31. Walc z operetki "Tysiąc i jedna noc";32. Walc z operetki "Baron cygański";33. Walc z operetki "Jabłka";34. Walc z operetki "Noc w Wenecji";35. Walc z operetki "Wesoła wojna";36. Walc z operetki "Zemsta nietoperza";37. Wiedeńska krew - walc wiedeński;38. Wolny walc z operetki Noc w Wenecji";39. Żzcie artysty - walc wiedeński;40. Wesoła polka   Tytuł: Łatwy Strauss IIAutor: Johann Strauss, (opracowanie) Agnieszka GóreckaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372159343 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Strauss Johann - Nad piknym modrym Dunajem, 10 ulubionych walcw w atwym ukadzie na fortepian
Geipel 68 kalafonia skrzypcowa Strauss
Ibanez JIVA JR DSE Deep Sea Blonde Nita Strauss Signature gitara elektryczna
Rohema Percussion Strauss, batuta
Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl