Nuty: Nuty

Kolędy w duecie - saksofon altowy i fortepian - Jacek Gąsior

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór 12 najpiękniejszych kolęd polskich w opracowaniu na fortepian i saksofon altowy. Publikacja zawiera nuty na fortepian oraz osobno głos solowy saksofonu altowego. Spis kolęd: 1. Bóg się rodzi2. Cicha noc3. Do szopy4. Dzisiaj w Betlejem5. Gry się Chrystus rodzi6. Gdy śliczna Panna7. Jezus malusieńki8. Lulajże Jezuniu9. Przybieżeli do Betlejem10. Pójdźmy wszyscy do stajenki11. W żłobie leży12. Wśród nocnej ciszy   Tytuł: Kolędy w duecie saksofon altowy i fortepianAutor: Jacek GąsiorStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, saksofon altowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 40 str.+ głos solowy, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918742 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Jacek Gsior ″Koldy w duecie - na skrzypce i fortepian″
Yamaha YAS 475 saksofon altowy z futerałem
Arnolds&Sons AAS 110 saksofon altowy
K&M Statyw Saksofon Saksofon altowy Es
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Jacek Błaszczyk

Jacek Błaszczyk

I dyrygent Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl