Nuty: kolędy na fortepian pianino

Kolęda Cicha noc w pięciu opracowaniach na fortepian - Piotr Dylewski

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór pięciu wersji kolędy 'Cicha noc' w opracowaniu Piotra Dylewskiego, na fortepian, przeznaczonych zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wykonawców. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści: 1. Cicha noc2. Cicha noc2. Na gwiazdkę (do melodii Franza grubera)3. Cicha noc (Secondo) - na 4 ręce4. Cicha noc (Primo) - na 4 rece Tytuł: Cicha noc w łatwym opracowaniu na fortepianAutor: (opracowanie) Piotr DylewskiStopień trudności: dla początkujących, zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Vinella EditionFormat: 12 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788393154425 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bado Anna - Cicha noc. 8 kold na gitar
AN Drodowski Mirosaw ″Biaa noc - Jazzujce koldy na gitar″
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl