Nuty: kolędy na chór

Dzieła chóralne - Kolędy i pastorałki na chór mieszany a cappella - Feliks Nowowiejski - płyta CD

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Płyta CD zawierająca 31 dzieł chóralnych - kolęd i pastorałek w autorskich aranżacjach Feliksa Nowowiejskiego na chór mieszany a capella, które ukazały się również drukiem za życia kompozytora. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów:Ze zbioru 12 kolęd na chór mieszany1. Bądź pochwalon 2. Jezusek czuwa [Noc cicha w śnie] 3. Oj, luli, Jezuniu [Bracia, ach patrzcie tam] 4. Stara kolęda z XV wieku [Resonet in laudibus / Niech zabrzmi chwała w kościele] 5. Kolęda z XVI wieku [A czemuż mój Jezu] 6. Kolęda z XVII wieku [Bracia, siostry posłuchajcie] 7. Stara kolęda z roku 1609 [Dzieciątko się narodziło] 8. Gdy się Chrystus rodzi 9. Dzisiaj w Betleem 10. Przybieżeli do Betleem 11. Z narodzenia Pana 12. Witaj Jezu ukochany Ze zbioru Śpiewnik gwiazdkowy: 15 starych kolęd polskich na chór mieszany a cappella 13. Stara kolęda z roku 1554 [Stała się jest rzecz dziwna] 14. Narodził się nasz Zbawiciel. Kolęda z r. 1596 [Narodził się nam Zbawiciel] 15. Nie masz ci, nie masz nad tę gwiazdeczkę 16. Gdy śliczna Panna syna kołysała 17. My też pastuszkowie18. Gloria in excelsis19. Mesyjasz przyszedł 20. Bracia, patrzcie jeno 21. Dzieciątko się narodziło 22. Kiedy król Heród królował 23. Któż o tej dobie 24. Kołysanka: Mizerna, cicha, stajenka licha 25. A wczora z wieczora26. Jezusa narodzonego wszyscy witajmy27. Do Betleem [Do Betleemu, pełni radości] Ze zbioru Śpiewnik górnośląski, z. 3: Stare kolędy górnośląskie 28. W dzień Bożego Narodzenia29. Narodził się w stajni 30. Zagrzmiała w Betleem ziemia [Zagrzmiała, gromiała w Betleem ziemia] Hymn na Boże Narodzenie 31. Chrystus nam się narodził   Tytuł: Dzieła chóralne - Kolędy i pastorałki na chór mieszany a cappellaAutor: (aranżacja) Feliks NowowiejskiInstrument: chórWydawnictwo: PWMSeria: Nowowiejski DziełaFormat: płyta CDJęzyk wydania: polski, angielski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rybicki Feliks - Zaczynam gra na fortepian, op. 20
PWM Tomaszewski Feliks - Wybr etiud na flet, I i II rok nauki
Seymour Duncan PED CATALINA CHOR chorus efekt gitarowy
RockBag Marching Band Line - Chor Lyra Bag
Penderecki - a cappella w Berlinie!

Penderecki - a cappella w Berlinie!

W ramach Polskiej Prezydencji 2011 Polski Chór Kameralny 3 grudnia 2011 wystąpił w przestrzeni RADIALSYSTEM V w Berlinie.

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl