Nuty: nauka gry na gitarze

Killer Technique - Classical Guitar - ćwiczenia na gitarę klasyczną - Gohar Vardanyan

58 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja 'Killer Technique - Classical Guitar' Gohara Vardanyana to kolekcja ćwiczeń skierowanych do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych gitarzystów klasycznych. Zawarte ćwiczenia oparte są lub zainspirowane trudnymi przejściami i elementami pojawiającymi się w kompozycjach, a autor każde z nich wyjaśnia i instruuje. Materiał przedstawiony jest w standardowym zapisie nutowym i tabulaturowym. Tytuł:  Killer Technique - Classical GuitarAutor: Gohar Vardanyan Instrument: gitara klasycznaSeria: Killer Technique Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Mel BayFormat: 20 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780786686049 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl