Nuty: nuty na flet

Joanna Krakowska: Przeboje muzyki poważnej na flet z fortepianem 2 - nuty na flet poprzeczny

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi drugą część z serii "Przeboje muzyki poważnej na flet z fortepianem", zawiera zbiór 10 najsławniejszych utworów muzyki poważnej w zapisie nutowym na flet z fortepianem, opracowanych przez Joannę Krakowską. Spis utworów: 1. Brahms J. - Taniec węgierski nr 5;2. Dworzak A. - Humoreska;3. Bach J.S. - Aria;4. Beethoven L. von - Oda do radości;5. Leoncavallo R. - Poranek;6. Ogiński M.K. - Polonez a-moll;7. Monti V. - Czardasz;8. Rubinstein A. - Noc;9. Strauss J. - Nad pięknym, modrym Dunajem;10. Wagner R. - Marsz weselny   Tytuł: Przeboje muzyki poważnej na flet z fortepianem, część 2Autor: Joanna KrakowskaStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: fortepian, flet Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: ContraFormat: 56+24 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372154147 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
JMICHAEL FL 250 flet poprzeczny
BSX Statyw Flet poprzeczny
Arnolds&Sons AFL-210E flet poprzeczny
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Diagnostyka p. Muzyki Poważnej, oddział geriatryczny

Diagnostyka p. Muzyki Poważnej, oddział geriatryczny

- Pani doktor, stan pani Muzyki Poważnej się pogarsza. Symptomy: nikt nie kupuje płyt; rozpieszczony mediami na żądanie słuchacz nie docenia niepowtarzalności koncertów; muzycy są wypaleni. Nie wiemy, co jej jest.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl