Nuty: Nuty

Jerry Willard, Jan Sebastian Bach: Bach Inventions for Guitar Duet (+ 2 płyty CD) - duety gitarowe

127 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja piętnastu dwuczęściowych utworów Bacha w standardowym opracowaniu nutowym i tabulaturowym na średnio-zaawansowane duety gitarowe. Utwory zebrał i zaaranżował Jerry Willard.Do książki dołączone są 2 płyty CD. Pierwsza płyta zawiera wersje demonstracyjne wszystkich utworów, druga natomiast podkłady w wykonaniu jednej gitary - umożliwia grę solo z podkładem. Tytuł: Bach Inventions for Guitar DuetAutor: (aranżacja) Jerry Willard, Jan Sebastian Bach Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy Wydawnictwo: Amsco Publications Format: 64 str, A4, miękka oprawa, w komplecie 2 płyty CD Język wydania: angielski ISBN: 9781844492275     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
PWM Bach Johann Sebastian - Inwencje dwugosowe na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl