Nuty: nuty na fortepian

Jan Sebastian Bach: Franzosische Suiten BWV 812-817 - French Suites - Suity francuskie - nuty na fortepian

85 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na fortepian solo do trzech wielkich cyklów suit Jana Sebastiana Bacha należą do podstawowego kanonu literatury fortepianowej tzw. Suit Angielskich i Francuskich. To właśnie francuskie suity są od dawna najbardziej popularnymi kompozycjami muzyka - tak jak było to w momencie ich sporządzania. Ten bogaty tekst urtextowy jest uzupełniony dodatkiem oferującym alternatywne i dodatkowe elementy. Umożliwia pianistom i entuzjastom Bacha ponowne odkrycie świata Bacha! Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: French Suite No. 1 in D Minor, BWV 812 French Suite No. 2 in C minor, BWV 813 French Suite No. 3 in B Minor, BWV 814 French Suite No. 4 in E-flat Major, BWV 815 French Suite No. 5 in G Major, BWV 816 French Suite No. 6 in E Major, BWV 817 Tytuł: Franzosische Suiten BWV 812-817 - French SuitesAutor: Jan Sebastian Bach, Ullrich Scheideler, palcowanie: Michael SchneidtStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: G. Henle VerlagFormat: 107 stron, 235 x 310 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: niemieckiISBN: 9790201805931 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
Bose F1 model 812 aktywny gonik szerokopasmowy o mocy 1000W
Neotech 5101132 Brass Wrap French Horn
PWM Bach Johann Sebastian - Inwencje dwugosowe na fortepian
Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski Uznawany za jednego z najznakomitszych w Europie specjalistów w dziedzinie muzyki chóralnej. Dyrygent, dyrektor naczelny i artystyczny Polskiego Chóru Kameralnego Schola Cantorum Gedanensis.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl