Nuty: nuty na wiolonczelę

James Hook: 6 Sonatas for violoncello and piano or two violoncellos - sonaty wiolonczelowe - nuty na wiolonczelę i fortepian lub dwie wiolonczele

133 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Angielski organista i kompozytor James Hook skomponował sonaty na wiolonczelę w eleganckim stylu, które po raz pierwszy zostały wydrukowane w 1783 roku. Sonaty mogą służyć jako odpowiednie przygotowanie do utworów Boccheriniego, a ich elegancki styl i wartość muzyczna sprawiają, że są atrakcyjne zarówno dla uczniów, jak i melomanów. Nuty na wiolonczelę i fortepian lub na dwie wiolonczele. Opracowanie dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: 6 Sonatas for violoncello and piano or two violoncellos Autor: James HookStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychInstrument: wiolonczela, fortepianWydawnictwo: Editio Musica BudapestFormat: 108 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9790080144053 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Ludwig van Beethoven - Sonaty fortepianowe cz.2
PWM Beethoven Ludwig van - Sonaty fortepianowe vol.1
Nord Piano 88 stage piano
PWM Rni - Disney at the piano
Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Glenn Gould

Glenn Gould

GLENN GOULD - "JAMES DEAN FORTEPIANU" 25.09.1932 – 4.10.1982

Franz Joseph Haydn

Franz Joseph Haydn

Obok Beethovena i Mozarta wielki przedstawiciel klasycyzmu wiedeńskiego. Uważany za ojca symfonii, sonaty i kwartetu smyczkowego i chociaż nie był ich twórcą przyczynił się do rozkwiu tych form muzycznych, które niemalże nienaruszone przetrwały do początku XX wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl