Nuty: seria jam with

Jam with Gary Moore - nuty i tabulatury na gitarę elektryczną (+ płyta CD)

125 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jam with Gary Moore jest częścią serii, która wprowadza rockowe ikony do Twojego salonu. W tym wydaniu znajdziesz 8 klasyków Gary Moora. Wszystkie utwory w zapisie nutowym z tabulaturą. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej dwie wersje każdego utworu: pełne demo z gitarą elektryczną, co pozwala dokładnie wsłuchać się w jej brzmienie oraz wersja bez gitary do samodzielnego grania. Książka wraz z płytą CD to doskonały zestaw, który daje możliwość zapoznania się z utworami nuta po nucie, a następnie "jam" z profesjonalnym zespołem. Spis utworów: Still Got The Blues Walking By Myself The Loner Oh Pretty Woman Story Of The Blues Cold Day In Hell Empty Rooms Parisienne Walkways   Tytuł: Jam with Gary MooreAutor: Gary MooreStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowySeria: Jam withWydawnictwo: Faber MusicFormat: 84 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571527182 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gibson Les Paul Tribute Gary Moore Limited Edition gitara elektryczna
Gibson Les Paul BFG Gary Moore LM gitara elektryczna
Vic Firth M25 Gary Burton Signature, paki do wibrafonu
Ibanez GWB 1005 NTF Gary Willis gitara basowa
Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl