Nuty: Nuty

Jacek Cygan: Życie jest piosenką - Autobiografia

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jacek Cygan - bez niego polska muzyka nie byłaby taka sama.Książka ta jest sentymentalną podróżą w przeszłość, Jacek opowiada o powstawaniu swoich najlepszych tekstów, o przyjaźniach, które zaowocowały legendarnymi utworami.  Bez niego Edyta Geppert nie zadebiutowałaby tak wspaniale piosenką „Jaka róża taki cierń”, Grażyna Łobaszewska i Staszek Sojka nie odkryliby przed nami, że „Czas nas uczy pogody”, a Ryszard Rynkowski nie namawiałby nas, byśmy „Wypili za błędy”. Nie byłoby też najpopularniejszych przebojów zespołu Kombi, ani „Dyskoteki pana Jacka”, na której wychowało się całe pokolenie młodych ludzi.Wspaniała książka na leniwe popołudnie, do herbaty, kawy, wina... z pewnością warta przeczytania! Tytuł: Życie jest piosenką. Autor: Jacek CyganStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: ZnakFormat: 336 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788324026067 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha VF834100 guma (tama) do klawiatury QS300, MO6
Yamaha VT409000 QS300 przycisk STORE
Yamaha V823400R tranzystor M50D060S do EMX 5000
Yamaha VS790900 QS300 przycisk F8, EXIT
Jacek Błaszczyk

Jacek Błaszczyk

I dyrygent Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej

RENESANS

RENESANS

Renesans to zupełnie nowy okres w całej sztuce. Wraz ze zmniejszającym się wpływem Kościoła na życie kulturalne Europy muzyka rozkwita, staje się rozrywką, gdyż można słuchac koncertów nie tylko w kościołach, ale i również w pałacach czy zamkach.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Walka o wpływy , walka o władzę, o życie. Ogromnie się cieszę, że Teatr Wielki w Łodzi wpłynął na mój wybór i niedzielny wieczór spędziłam wśród bohaterów „Nabucco” Giuseppe Verdiego w tym właśnie teatrze.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl