Nuty: Nuty

Herbie Hancock oraz Lisa Dickey - autobiografia legendy jazzu

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Historia życia i niezwykłej kariery Herbie Hancocka po raz pierwszy tak szczegółowo opowiedziana.Herbie Hancocka - złote dziecko jazzu, opowiada swoją historię rozpoczynając od niełatwych początków w purytańskiej Ameryce, aż po innowacje jakie wprowadził jako lider własnego, przełomowego Sekstetu.Artysta zdradza nam swoje muzyczne fascynacje, przytacza szokujące historie zza kulis showbiznesu, mówi o swoim małżeństwie, fascynacji buddyzmem, a także o problemach z narkotykami i rasizmem.Hancock współpracował z niemal wszystkimi wielkimi współczesnymi muzykami: Joni Mitchell, Christiną Aguilerą, Steviem Wonderem, Stingiem czy Carlosem Santaną. Miał również ogromny wpływ na kształtowanie się akustycznego i elektrycznego jazzu, R&B i hip-hopu, a za swój geniusz i pasję otrzymał czternaście nagród Grammy i Oscara.Autobiografia ta, to bezcenny wkład w literaturę jazzową oraz wspaniała pozycja dla wszystkich fanów Herbiego oraz miłośników muzyki. Recenzja Tomasza Szachowskiego opublikowana w >>> Jazz Forum 9/2015 Tytuł: Herbie Hancock. Autobiografia legendy jazzuAutor: Herbie Hancock, Lisa DickeyStopień trudności: Instrument:Notacja muzyczna:Wydawnictwo: Sina Qua NonFormat: 368 str, 215x152mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379243440 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gibson SEG Dickey Betts Signature struny do gitary elektrycznej 10-44
ProMark TXJZW Elvin Jones Signature paki perkusyjne
Drum Workshop Statyw pod hihat 6000er Serie 6500UL
ADAM Audio A7X monitor aktywny
Nikołaj Rimski-Korsakow

Nikołaj Rimski-Korsakow

Wybitna postać muzyki rosyjskiej, członek słynnej Potężnej Gromadki, który zarówno jak jej pozostali członkowie starał się tworzyć utwory o charakterze typowo rosyjskim, w których pojawiała się poezja ludowa, dawne opowieści, fantastyczne legendy, słowiańskie rytuały oraz romantyzm Wschodu.

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl