Nuty: Nuty

Izabella Klebańska: Muzyczna zgraja (+ płyta CD) - opowieść o instrumentach muzycznych

24 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kilkanaście wierszy dla najmłodszych przedstawiających poszczególne instrumenty muzyczne. Autorka, Izabella Klebańska, muzykolog i pedagog, w prosty sposób przybliża dzieciom brzmienie i możliwości wykonawcze poszczególnych instrumentów. Piękne ilustracje, żywa fabuła stanowią dodatkowy plus publikacji. Do książki dołączona jest płyta CD, która ilustruje brzmienie i możliwości techniczne omawianych instrumentów. W książce opisano: flet, altówkę, obój, banjo, fortepian, bałałajkę, skrzypce, fagot, puzon, waltornię, klarnet, cytrę, harfę, kornet, akordeon, mandolinę, dudy, helikon, wibrafon. Tytuł: Muzyczna zgraja (+ płyta CD) Autor: Izabella Klebańska Stopień trudności: dla dzieci 4+Notacja muzyczna: tekst Wydawnictwo:LiteraturaFormat: 48 str, 170x240 mm twarda oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polski   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Musoneo Produkcja muzyczna z Ableton Push - kurs video PL, wersja elektroniczna
Gemini FirstMix cyfrowy kontroler dla DJ poekspozycyjny (otwarta płyta z oprogramowaniem)
PWM Kreiner-Bogdaska Agnieszka - W krainie muzyki. Podrcznik dla uczniw szk muzycznych I stopnia
RME HDSP 9632 karta muzyczna
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Jakiś czas temu takie właśnie pytanie zadałem moim uczniom w klubie osiedlowym, w którym uczyłem gry na instrumentach klawiszowych. I bynajmniej nie chodziło mi o proste stwierdzenie – muzyka jest ładna miła i przyjemna...

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl