Nuty: nuty na fortepian

Isata Kanneh-Mason: Piano Inspiration Book 2 - ABRSM Grades 7-8 - nuty na fortepian

92 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta specjalna kolekcja średnio zaawansowanego repertuaru fortepianowego została starannie wyselekcjonowana przez międzynarodowej sławy pianistkę Isatę Kanneh-Mason. Wydanie zgodne z egzaminacyjnym programem nauczania ABRSM na Garde 7-8. Nuty dla zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Piano Inspiration Book 2 - ABRSM Grades 7-8Autor: Isata Kanneh-MasonStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ABRSMFormat: 52 strony, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9781786014917 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Vic Firth SHM Harvey Mason Signature paki perkusyjne
PWM Rni - The big book of standards (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Big book of ragtime piano
Nord Piano 88 stage piano
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl