Nuty: nuty na gitarę


In Modo Antiquo - Amicis et Genio - Mirosław Drożdżowski - utwory w stylu barokowym i renesansowym na gitarę klasyczną (+ płyta CD)

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja 'In Modo Antiquo - Amicis et Genio' Mirosława Drożdżowskiego to zbiór kompozycji powstałych w wyniku fascynacji kompozytora utworami okresu baroku i renesansu, które pomimo charakterystycznych cech owych epok tchną świeżością i można je potraktować, jako indywidualną kontynuację dziedzictwa 'dawnych mistrzów'.Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami utworów w wykonaniu Marka Ulańskiego.Spis utworów:PreambulumBarroceauAllemandeFantasia IIIFughetta IFuga na temat SanzaIntrodukcja i AllegroInvenzione3 medytacjeCouranteDanceHomenaje a Bach na temat NieborakaSuita Volboriensis - wejście orszaku królewskiego - taniec królewski - zaduma Stańczyka - taniec dworzanFughetta IVFantasia IVLarghetto i Allegro   Tytuł: In Modo Antiquo - Amicis et GenioAutor: Mirosław DrożdżowskiStopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: AbsonicFormat: 68 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918094 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
PWM Mozart Wolfgang Amadeus - Mae utwory wielkich mistrzw na akordeon
PWM Rni - Soulful jazz. Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl