Nuty: Nuty

Guitar Play-Along Vol. 155: Eric Clapton from the album Unplugged (+ audio online) - nuty i tabulatura na gitarę

109 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Seria Guitar Play-Along pomoże ci szybko i łatwo zagrać ulubione piosenki. Publikacja zawiera 8 utworów z albumu Erica Claptona "Unplugged" opracowanych na gitarę akustyczną. Wydanie wzbogacone zostało o tabulaturę oraz teksty piosenek. Nuty dla średnio zaawansowanych muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: 1. Before You Accuse Me (Take A Look At Yourself) 2. Hey Hey 3. Layla 4. Nobody Knows You When You'Re Down And Out (Nobody Knows When You'Re Down And Out) 5. Rollin' And Tumblin' 6. Running On Faith 7. Signe 8. Tears in heaven Tytuł: Guitar Play-Along Volume 155: Eric Clapton from the album UnpluggedAutor: Eric Clapton Stopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: gitara akustycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaSeria: Guitar Play-AlongWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 72 str, A4, miękka oprawa, audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781458424693     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Martin MEC-12 Eric Clapton struny do gitary akustycznej 12-54
Martin MEC-13 Eric Clapton struny do gitary akustycznej 13-56
PWM Clapton Eric - Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
Fender Eric Clapton Stratocaster MN Black gitara elektryczna
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl