Nuty: nuty na gitarę

Gamy do szkół muzycznych I stopnia na gitarę klasyczną - nuty i tabulatura - nuty na gitarę

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi niezastąpione narzędzie dla każdego entuzjasty gry na gitarze. Autor-Tomasz Tukajski, zdając sobie sprawę z wyjątkowego wyzwania, jakim jest nauka gam na gitarze klasycznej, stworzył kompleksowy przewodnik dla tych, którzy pragną opanować tę fundamentalną umiejętność. Gamy, choć czasem postrzegane jako monotonne, są niezaprzeczalnym fundamentem nauki gry na gitarze. Książka skupia się na tym, aby uczynić proces nauki gam bardziej interesującym i przystępnym. Wykorzystując tabulaturę, autor ułatwia zrozumienie struktury dźwięków na gryfie gitary, co wspomaga rozwój koordynacji między rękami, poprawę precyzji oraz zrozumienie tonalności i rytmu. Książka nie tylko uczy techniki gry, ale także inspiruje do codziennego ćwiczenia, co przekłada się na pewność siebie i doskonalenie umiejętności. Wybór gam został oparty na poprzedniej Podstawie Programowej obowiązującej w polskich szkołach muzycznych I stopnia. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.   Tytuł: Gamy do szkół muzycznych I stopnia na gitarę klasyczną Autor: opracowanie: Tomasz Tukajski Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Cicadis Format: 24 stron, A4, oprawa spiralna miękka Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Jagoda Krzemińska Młodym Muzykiem Roku

Jagoda Krzemińska Młodym Muzykiem Roku

Jagoda Krzemiństa 15-letnia flecistka, uczennica kluczborskiego gimnazjum nr 1 i opolskiej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie Młody Muzyk Roku 2012.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl