Nuty: improwizacja

Frank Gembale: Improvisation Made Easier - szkoła gry na gitarze elektrycznej(+ 2 płyty CD)

178 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Frank Gembale. Improvisation Made Easier to doskonała szkoła improwizacji, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez najważniejsze zagadnienia. Kurs podzielony został na dwanaście rozdziałów omawiających dwanaście najważniejszych skal. Każdy rozdział to siedem lekcji, które analizują akordy i zagrywki w danej skali. Wszystkie przykłady i ćwiczenia w zapisie nutowym z tabulaturą. Do książki dołączone są 2 płyty CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na nich, podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Tytuł: Frank Gembale. Improvisation Made EasierAutor: Frank GembaleStopień trudności: dla średnio zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, tabulatura gitarowaWydawnictwo: Manhattan Music PublicationsFormat: 104 str., A4, miękka oprawa, w komplecie 2 płyty CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780898981513     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Dunlop Frank Zappa ″Blue″ medium zestaw kostek gitarowych 6 sztuk
PWM Sinatra Frank - Gold classics. Essential collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl