Nuty: Nuty

Franciszek Araszkiewicz: Monster Group Number na sopran solo i elektronikę ( + płyta CD) - nuty na głos i instrumenty elektroniczne

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


 Publikacja zawiera kompozycję "Monster Group Number" autorstwa Franciszka Araszkiewicza opracowaną na głos żeński (sopran) i instrumenty elektroniczne. Do wydania dołączona została płyta CD. Nuty przeznaczone dla zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Monster Group Number na sopran solo i elektronikę ( + płyta CD)Autor: Franciszek AraszkiewiczStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: głos i instrumentyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMSeria: Konkurs im. T. OchlewskiegoFormat: 24 stron, A4 stojący (210x297 mm), miękka oprawa + płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274009915 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
Monster Rock 3 kabel gitarowy 91cm J-J
Toontrack EZX Number 1 Hits biblioteka brzmie perkusyjnych [EZdrummer, Superior Drummer]
Monster Rock 30A kabel gitarowy 9.1m J-JK
Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Franciszek Liszt

Franciszek Liszt

Jeden z najwybitniejszych artystów epoki romantyzmu, znakomity kompozytor oraz pianista węgierski przyszedł na świat w 1811 roku w Raiding. Ojciec Franciszka służył na dworze Esterhazych i był zapalonym muzykiem.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Franciszek Chopin to legenda jeżeli chodzi o muzykę poważną, urodził się w 1810 roku w Żelazowej Woli a zmarł 17 października 1849 roku w Paryżu. Kompozytor ten przeszedł do historii doby romantyzmu, jako najlepszy znawca i pianista w dziejach polskiej muzyki klasycznej. Muzyka Fryderyka Ch

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl