Nuty: nuty na klarnet

Eugene Bozza: Ballade for Clarinet and Piano - Arthur Ephross - Ballada - nuty na klarnet i fortepian

68 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Bozza był genialnym studentem Konserwatorium Paryskiego, zdobywając nagrody za skrzypce, dyrygenturę i kompozycję, a także Grand Prix de Rome. Komponował głównie muzykę kameralną na instrumenty dęte, ale jego utwory solowe na te instrumenty są również wysoko cenione. Publikacja zawiera balladę jego autorstwa opracowaną na klarnet i fortepian. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Ballade for Clarinet and PianoAutor: Eugene Bozza, opracowanie: Arthur EphrossStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: klarnet, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Southern MusicFormat: 8 stron, A4, miękka oprawa, Język wydania: angielskiISBN: 0884088765118 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Gershwin George - Playalong for clarinet (utwory na klarnet + CD)
PWM Dick Arthur - Gitara dla pocztkujacych. Wyjtkowy i przystpny samouczek do nauki gry (+ CD)
Neotech Pasek na klarnet Clarinet Loop Strap czarny, d. 44,5 - 58,4 cm
Nord Piano 88 stage piano
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl