Nuty: nauka gry na saksofonie

Easy Jazz Conception Alto Saxophone - Jim Snidero (+ audio online) - 15 jazzowych etiud - nuty na saksofon altowy

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór 15 etiud na saksofon altowy pozwalających na naukę grania jazzu. Ta książka posiada kolekcję utworów solowych opartych na bluesie i standardowych sekwencjach akordów. Kompozycje zademonstrowane przez Jimmiego Snidero na saksofonie wraz ze światowej klasy sekcją rytmiczną: Mike LeDonne (fortepian), Peter Washington (bas) i Kenny Washington (perkusja).Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Nagrania zawierają dwie odrębne wersje każdej etiudy: jedną z sekcją solową i rytmiczną oraz drugą z samą sekcją rytmiczną. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści: Basie's Blues Morning Calm So Long Birdie Hot and Humid Rock on Important Events Schufflin' in F Bossa at Night Duke's Convoy Mist and Grits Caliente Blues Prince Charming Bird_s Backyard Us Love is easy Tytuł: Easy Jazz Conception Alto SaxophoneAutor: Jim SnideroStopień trudności: dla początkującychInstrument: saksofon altowyNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: Advance MusicFormat: 40 stron, A4, oprawa miękka + audio onlineJęzyk: angielski, niemieckiISBN: 9790206304200 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
PWM Rni - It′s easy to play jazz (utwory na fortepian)
PWM Rni - Jazz. Really easy piano
Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl