Nuty: nauka gry na gitarze

Easy Jazz Conception Guitar - Jim Snidero (+ audio online) - 15 jazzowych etiud - nuty na gitarę

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór 15 etiud na gitarę elektryczną pozwalających na naukę grania jazzu. Ta książka posiada kolekcję utworów solowych opartych na bluesie i standardowych sekwencjach akordów. Kompozycje zademonstrowane przez Jimmiego Snidero na gitarę wraz ze światowej klasy sekcją rytmiczną: Mike LeDonne (fortepian), Peter Washington (bas) i Kenny Washington (perkusja).Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Nagrania zawierają dwie odrębne wersje każdej etiudy: jedną z sekcją solową i rytmiczną oraz drugą z samą sekcją rytmiczną. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści: Basie's Blues Morning Calm So Long Birdie Hot and Humid Rock on Important Events Schufflin' in F Bossa at Night Duke's Convoy Mist and Grits Caliente Blues Prince Charming Bird_s Backyard Us Love is easy Tytuł: Easy Jazz Conception GuitarAutor: Jim SnideroStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: Advance MusicFormat: 40 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk: angielski, niemieckiISBN: 9790206304262 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
PWM Czerny Carl - Wybr etiud na fortepian z op. 139, 599, 636 i in.; z. 1
PWM Powroniak Jzef - Wybr etiud na gitar, z. 2
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl