Nuty: nauka gry na saksofonie

Easy Jazz Conception Tenor Saxophone - Jim Snidero (+ audio online) - 15 jazzowych etiud - nuty na saksofon tenorowy

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór 15 etiud na saksofon tenorowy pozwalających na naukę grania jazzu. Ta książka posiada kolekcję utworów solowych opartych na bluesie i standardowych sekwencjach akordów. Kompozycje zademonstrowane przez Jimmiego Snidero na saksofon wraz ze światowej klasy sekcją rytmiczną: Mike LeDonne (fortepian), Peter Washington (bas) i Kenny Washington (perkusja).Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Nagrania zawierają dwie odrębne wersje każdej etiudy: jedną z sekcją solową i rytmiczną oraz drugą z samą sekcją rytmiczną. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści: Basie's Blues Morning Calm So Long Birdie Hot and Humid Rock on Important Events Schufflin' in F Bossa at Night Duke's Convoy Mist and Grits Caliente Blues Prince Charming Bird_s Backyard Us Love is easy Tytuł: Easy Jazz Conception Tenor SaxophoneAutor: Jim SnideroStopień trudności: dla początkującychInstrument: saksofon tenorowyNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: Advance MusicFormat: 40 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk: angielski, niemieckiISBN: 9790206304217 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
PWM Rni - It′s easy to play jazz (utwory na fortepian)
PWM Rni - Jazz. Really easy piano
José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl