Nuty: Nuty

Dorota Brolik-Bekrycht: Pieśni i myśli - nuty na głosy żeńskie, flet i fortepian

48 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pieśni do tekstów aforyzmów chińskich, Haliny Poświatowskiej, Anny Kamieńskiej i Jolanty Wasilewskiej na głos i fortepian, dwa głosy i fortepian oraz głos, flet i fortepian. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis utworów:Aforyzmy chińskie na sopran, flet i fortepianI. Z Han-szy waj-czuanuII. Z Lun-hengu Wang Cz'ungaIII. Z Lun-hengu Wang Cz'unga Dwie pieśni do słów Haliny PoświatowskiejTen kot nie lubiA co mi? Trzy pieśni na dwa głosy żeńskie i fortepianŚmieszne do słów Anny KamieńskiejKalejdoskop do słów Jolanty WasilewskiejKorzenie do słów Jolanty Wasilewskiej Tytuł: Pieśni i myśli - nuty na głosy żeńskie, flet i fortepianAutor: Dorota Brolik-BekrychtInstrument: głosy żeńskie, flet, fortepianStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Ars musicaFormat: 52 strony, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiPWM: 9790801566560 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Elfa 44-160-80 złącze żeńskie D-sub 25-p.lutow.
Harting 09-14-017-3101 złącze żeńskie Han DDD
Harting 09-14-025-3101 złącze żeńskie D-sub 25
Adam Hall AEP513P złącze tablicowe 5-pin, żeńskie
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.3

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.3

„Każdy szeregowiec ma buławę marszałkowską w plecaku i myśli, że będzie generałem. Wiedziałem od razu, co napisałem w 1976 roku i teraz też wiem”, mówił o swojej III Symfonii – „Symfonii pieśni żałosnych” w 1993 roku Henryk Mikołaj Górecki. Dziś, niespełna rok po śmierci kompozytora, podczas koncert

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Gitara jest obecnie jednym z najbardziej popularnych instrumentów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jej wszechobecność w świecie muzyki rockowej i popularnej, stosunkowo niską cenę (oczywiście mam na myśli te najtańsze modele), a także małe gabaryty, trudno się dziwić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl