Nuty: nuty na keyboard

Dla dzieci 3 - Pszczółka Maja i inne niezapomniane przeboje - nuty na keyboard

26 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych piosenek dziecięcych w prostym opracowaniu na keyboard. Opracowanie zawiera nuty, akordy wraz z diagramami akordów klawiszowych i gitarowych oraz teksty.Spis piosenek: Chrapu, chrapCyrk wita wasBył sobie królCztery zielone słonieDla Krzysia (Kołysanka dla Krzysia)Kołysanka dla mamyKiesy Smurfy śpiewają piosenkaKochajmy ptakiKołysanka dla OkruszkaMeluzynaPiosenka o BeksieNa Wojtusia z popielnikaPodróż w krainę baśniPożegnanie z bajkąProśba dzieci (Jak można dziecku kazać kochać)Pszczółka MajaRytm i melodiaSara mała księżniczkaTato już lato Tytuł: Pszczółka Maja i inne niezapomniane przeboje dla dzieci cz. 3Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, diagramy akordów klawiszowych i gitarowychWydawnictwo: Studio BisFormat: 48 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363204525 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bontempi C-25 keyboard - instrument klawiszowy dla dzieci
AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 2 nuty na keyboard, ukulele, gitar
ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl